O szkole

Działamy od 2001 roku. Nasza szkoła mieści się w Toruniu przy ul. Dworcowej 5b, blisko Młynów i Dworca Wschodniego oraz największej galerii handlowej (patrz mapka na dole).

Warunki lokalowe.

Mamy własny budynek i do dyspozycji 8 sal na dwóch kondygnacjach, o powierzchniach od 20 do 70m2 wyposażonych w sprzęt multimedialny, instrumenty muzyczne i środki dydaktyczne. Największa sala umożliwia prowadzenie zajęć muzyczno-tanecznych, oraz prowadzenie warsztatów, seminariów i spotkań artystycznych.

Nasze studio nagraniowe wraz z pomieszczeniem technicznym zawiera kompletny system rejestracji i obróbki ścieżek dźwiękowych.

W całej szkole funkcjonuje centralny system wentylacji mechanicznej umożliwiający osiągnięcie komfortu w okresie zimowym i letnim. Do dyspozycji naszych uczniów i klientów jest również bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hol główny wraz z odrębnymi szatniami dla dziewczynek i chłopców optymalizuje utrzymanie właściwego porządku w szkole. Automat kawowy umili czas podczas oczekiwania na koniec zajęć i odbiór dziecka ze szkoły.

Cały budynek wraz z otoczeniem jest ogrodzony, monitorowany i chroniony przez firmę zewnętrzną.

Kadra pedagogiczna.

Nasza kadra pedagogiczna to absolwenci studiów wyższych pedagogicznych, muzycznych i artystycznych, czynni muzycy z formalnym wykształceniem pedagogicznym. To istota i podstawa działania naszej szkoły. Cykl szkoleń, które musi przejść każdy aby uczyć w systemie szkół Yamaha oraz nasze wewnętrzne kryteria pozwalają pracować nam z odpowiednimi osobami.

Przykładamy nadrzędną wagę do umiejętności przekazywania wiedzy swoim uczniom, stałego podnoszenia kwalifikacji, realizowania naszych celów statutowych oraz realizacji założonych planów na dany rok.

Obecnie na stałe zatrudniamy 16 instruktorów i nauczycieli. W okresie ferii zimowych i wakacji letnich zatrudniamy dodatkowych opiekunów i współpracowników podczas zorganizowanych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Właściciele.

Monika Adamowicz – Dyrektor szkoły. Z wykształcenia muzyk, instruktor zespołów rytmicznych i pedagog w zakresie sztuki. Przez wiele lat współpracująca z wieloma toruńskimi przedszkolami i szkołami. Wykładowca, autorka warsztatów i animatorka życia szkoły. Miłośniczka jogi i nordic walking.

Wojciech Adamowicz – posiada wykształcenie muzyczne i ekonomiczne. Miłośnik gitary, fotografii i zawodnik okręgowej ligi siatkarskiej.

Czekamy na Ciebie

Bezpłatna lekcja próbna. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - tel. 603 124 661, m.adamowicz@new.art.pl

Edukacja Artystyczna New Art

87-100 Toruń, ul. Dworcowa 5b